Wednesday, December 14, 2011

S*ktir Et (John C. Parkin)

"Siktir et demek sizi iyi hissettirir."


Bu kitabı Mayıs'ta alıp okumuştum, bir arkadaşta görünce aklıma geldi.

S*ktir Et, bir kişisel gelişim kitabı. İnsanlara dertlerine karşı "Siktir et!" demelerini öğütlüyor. Çünkü "Hayatta hiçbir şey senden önemli değil!".

Dertlerden, gündelik sıkıntılardan kurtulmanın yolu olan "Siktir Et Yolu"nu (Fuck It Way) anlatıyor.

Bu kitap sıkıntılı zamanlarınızda okuyacağınız bir baş ucu kitabı olabilir.

S*ktir Et demek sizi iyi hissettirir. Mücadeleden vazgeçmek, ne hoşunuza gidiyorsa onu yapmak, çevrenizdekilerin sizin hakkınızda düşündüklerini umursamamak ve kendi yolunuzdan gitmek harika bir duygudur.

John C. Parkinin bu komik ve ilham verici kitabı, S*ktir Et demenin; Doğunun boş verme, vazgeçme ve bir şeylerin o kadar da önemli olmadığını fark ederek gerçek özgürlüğü bulma gibi ruhani fikirlerinin kusursuz bir Batı ifadesidir.


S*ktir Et; şarkı okumak, meditasyon yapmak, sandalet giymek ya da tütün yemek gibi eylemler gerektirmeyen ruhani bir yoldur. Modern zamanın küfürlü söylenişiyle, S*ktir Et, Batılıları şöyle bir sarsıp kendilerine getirecek, anlam dolu hayatlarımıza egemen olan stresi ve gerginliği ortadan kaldıracaktır. 


Bu yüzden, bütün sorunlarınıza ve meselelerinize S*ktir Et demenin bir yolunu bulun. Hayatınızda yapmanız gerekenlere S*ktir Et deyin ve sonunda başkaları ne düşünürse düşünsün, neyi yapmak istiyorsanız onu yapın.


No comments:

Post a Comment